Навчання з контролю дій силовиків відбудеться в лютому

Протягом останніх 7 років, ми постійно перебуваємо у безпосередньому контакті з численною кількістю правоохоронців та військовослужбовців. Перетин КПВВ, перевірка авто та житла, затримання для встановлення інформації для великої частини жителів регіону стали майже побутовими.

Така насичена взаємодія вимагає від нас додаткового захисту від можливих зловживань та порушень, а іноді і проактивних дій.

Саме тому благодійний фонд “Восток СОС” розпочинає набір на навчання у нову мережу “HR Guard”. Її головне завдання - громадський контроль за діями правоохоронців та військовослужбовців в Донецькій та Луганській областях.

Для охочих долучитися до волонтерської роботи мережі ми проводимо спеціальне 2-рівневе навчання. За результатами навчання буде проведено відбір.


Дата та час тренінгу


Перший модуль навчання відбудеться онлайн (ви можете обрати зручну для Вас дату):

▪️ 20 лютого - 11:00 - 15:00

▪️ 27 лютого - 11:00 - 15:00


⚠️ Кількість учасників та учасниць обмежена.

Організатори залишають за собою можливість закрити реєстрацію на одну із дат через велику кількість охочих. У цьому випадку в реєстраційній анкеті залишиться лише ода доступна дата.


Програма


Правозахисники проведуть ознайомлення із найбільш поширеними порушеннями з боку силовиків, що працюють у регіоні.


Крім того, програма тренінгу містить блоки для отримання практичних навичок використання різних інструментів громадського контролю:

✅ візити в органи влади для перевірки

✅ запити на доступ до публічної інформації

✅ звернення та заяви


⭕️ Реєстрація доступна за посиланням: ttps://forms.gle/ApCCH2WfudvxUqpZ9