Про нас

Мережу HR Guard створила команда благодійного фонду «Восток SOS». Щомісяця ми отримуємо десятки дзвінків про порушення прав людини, з якими зіштовхуються люди під час спілкування із силовиками.Саме для роботи з системними проблемами та порушеннями ми вирішили створити мережу з контролю за діями правоохоронних органів та військовослужбовців у Донецькій та Луганській областях.

Чому це важливо?


Ми віримо, що наша безпека залежить від постійної взаємодії громадян та органів влади. Захист прав людини та постійне покращення безпекових стандартів в регіоні - пріоритет для нас.


Нашим основним завданням є підвищення підзвітності й прозорості, контроль за діями правоохоронців, військовослужбовців у Донецькій та Луганській областях, а також оперативна реакція на випадки порушення прав людини.


Головне завдання моніторів - дистанційно або фізично проводити перевірку роботи органів влади. За підсумками таких візитів команда Восток SOS напрацьовуватиме рекомендації до місцевих органів влади та парламентарів для усунення виявлених проблем чи недоліків.